A Közösen Vas Megyéért Egyesület a Vas megyeiek pártján áll

A Közösen Vas Megyéért Egyesület (Követ) ígéretéhez hűen elkészítette azt a rövid szakmai anyagot, amelyben a megyei területfejlesztési koncepcióval kapcsolatos észrevételeinket fogalmaztuk meg. A “Közös ügyünk Vas megye!” címet viselő javaslatcsomagot egyesületünk elnöke, Bana Tibor tegnap elküldte a Vas Megyei Közgyűlés elnökének, Majthényi Lászlónak.

“Egészséges és élhető környezet, fenntartható fejlődés, gyarapodó falvak – eredményes Vas megye” röviden összefoglalva ez egyesületünk jövőképe Vas megyére vonatkozóan. Sok konkrét javaslat mellett egy olyan komplex fejlesztési stratégia megalkotását sürgetjük, amely a XXI. század kihívásainak eleget téve a Vas megyeiek életminőségének javítását helyezi előtérbe.

Közösen Vas Megyéért Egyesület

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s