Sikeres volt a Csomag a csodáért akciónk

A Közösen Vas Megyéért Egyesület november végén indította el a Csomag a csodáért névre keresztelt akcióját. Egyesületünk ezzel a felhívásával a szociális ágazatban dolgozók emberfeletti és áldozatos munkájára kívánta felhívni a társadalom figyelmét, amelyet ezúttal ajándékcsomagok átadásával ismertünk el.

A Csomag a csodáért akciónk várakozáson felül sikerült, a megye több településére jutottunk el. Az adakozás túlnyomó része egyesületünk tagságához kötődik, de voltak felajánlók, nekik is köszönet jár! Kezdeményezésünket Szombathelyen, Szentgotthárdon, Körmenden és Kőszegen is örömmel fogadták a szociális szférában és az egészségügyben dolgozók.

Örülünk, hogy sikerült felhívnunk a közvélemény figyelmét arra, hogy a szociális ágazatban dolgozók milyen lelki és fizikai terhelés alatt végzik munkájukat ebben a nehéz időszakban is. A Közösen Vas Megyéért Egyesület továbbra is kiáll a szociális dolgozók mellett és elkötelezett abban, hogy munkakörülményeik és bérhelyzetük javítása nem tűr halasztást.

A “Csomag a csodáért” 🎁 kezdeményezésről bővebben 👉ITT olvashatnak.

Kapcsolódó bejegyzések:

Csomag a csodáért (12.)

Csomag a csodáért (11.)

Csomag a csodáért (9.), (10.)

Csomag a csodáért (6.), (7.), (8.)

Csomag a csodáért (5.)

Csomag a csodáért (4.)

Csomag a csodáért (3.)

Csomag a csodáért (2.)

Csomag a csodáért (1.)

Közösen Vas Megyéért Egyesület

Sikeres volt a Csomag a csodáért akciónk” bejegyzéshez egy hozzászólás

  1. Visszajelzés: Idén is elindítjuk a “Csomag a csodáért” akciónkat! – KÖZÖSEN VAS MEGYÉÉRT EGYESÜLET

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s